Loading...

Eaton EHH Oransal Kartlar

• ISO 4400/DIN 43650 ara birimi ile uyumlu dijital Oransal Güç soketleri geri beslemesiz hidrolik oransal valflerin elektronik kontrolü için kompakt olarak tasarlanmıştır.
• Bu soket/valf kombinasyonu, geleneksel panoya monte edilen makine kumandalarına kullanımı kolay, uygun maliyetli bir alternatiftir.
Loading...

Açıklama

Özellik ve Faydalar

C Tipi Soketler, “yazılım tabanlı” kontrol sağlar. Oransal valfli yazılım tabanlı güç soketleri aralıklı “on/off” sinyalleri için dahili rampalar kullanarak hidrolik sistem dalgalanmalarını azaltırken makinenin kullanışlılığını arttırır ve ömrünü azaltır.

D, K ve G Tipi Soketler, standart analog komut sinyalleriyle kontrol edilirler. (Sırayla 0-10V, 4-20mA, ve 0-5V)

N Tipi Soketler, standart CONOpen komutlarıya kontrol edilirler. Bu güç soketler, montajı zor ve bakımı maliyetli noktadan noktaya kablolama gerektiren kurulumlara olan gereksinimi ortadan kaldırır.

P Tipi Soketler, valf bobinlerine yüksek başlatma akımı sağlayıp, akabinde yerlerinde tutmayı sağlayacak şekilde düşüren “Yükselt ve Tut” özelliğine sahiptir. Yükselt ve Tut soketler enerji tasarrufu sağlar, ısıyı düşürür ve bobin ömrünü azaltır.

Konfigürasyonların her biri için kontrol parametrelerin ayarlanması manuel ya da bilgisayar tabanlı bir yazılım aracı ile elektronik olarak yapılabilir. Bu yazılım giriş gücünün yaniden ayarlanmasına (12/24V) ve analıg komoutlara (Yalnızca C, D, K tipi soketler) izin verir.