Loading...
Kategoriler: Brand: .

KAWASAKI K7VG Eğik Plakalı Eksenel Pistonlu Pompalar

• Bu yüksek basınçlı, eğik plakalı pompa serisi genel endüstriyel makinelerde kullanım için, uzun süreli ve zengin deneyimlere dayanılarak tasarlanmıştır. Yüksek yük rulmanları ve pabuçların sürtünmesiz temas mekanizması yüksek güvenilirlik ve uzun kullanım ömrü sağlamaktadır.
Loading...

Açıklama

Özellik ve Faydalar

Düşük Gürültü Seviyesi

Yarı silindirik eğik plakası ve anti-vibrasyon destekli mekanizmasına ek olarak benzersiz kompakt ve sert gövdeli yapısı hem gürültü seviyesini hem de basınç vuruşlarını azaltmıştır.

Yüksek Verimlilik ve Yüksek İlk Kalkış Özelliği

Küresel valf plakası ve geliştirilmiş hidrolik denge, stabil bir silindir dönüşü sağlarken, düşük basınçlı ve düşük hızlı çalışmada bile yüksek verimlilik sağlar. Silindir portunun dar yarıçapı çevresel sıvı hızını azaltarak yüksek ilk kalkış hızı sağlar.

Farklı Model Metotları

Hidrolik ve elektriksel kontrol metot çeşitleri mevcuttur. Akış kontrolü, basınç kontrolü, beygirgücü kontrolü ve bunların kombinasyonu standart hale getirilmiştir.

Harici Dişli Pompası

Arka SAE throughdrive montaj yerine çeşitli boyutlarda harici dişli pompalar bağlanabilir. Bu nedenle, kontrol basıncı kaynağı ya da orta kuvvetli sistem basınç kaynağı olarak ayrı bir pompaya ihtiyaç yoktur. Böylelikle, hidrolik üniteler kompakt bir yapıda tasarlanabilir.

350 bar basınç
Uzun rulman ömrü
ISO standardında montaj ve şaft
Opsiyonel tandem yapılabilme
Yüksek güvenilirlik
Yüksek verimlilik
Düşük gürültü seviyesi
Yüksek hassasiyetli kontroller