Telefon

0 (850) 201 41 41

Teklif Al

Hızlı Teklif

E-Posta

info@entek.com.tr

ASCO Numatics Markasının Türkiye Distribütörü Olduk

Uzman mühendislik ekibi ile teknoloji liderlerini Türk endüstrisine sunma misyonuna sahip Entek Otomasyon, endüstri odaklı geniş bir uygulama yelpazesi için kapsamlı akışkan otomasyon çözümleri sunan ASCO Numatics’in Türkiye distribütörü oldu.

Entek 01.06.2016 itibariyle; gıda, paketleme, kimya, petrokimya, enerji, cam, çimento, lastik, kağıt-karton ve otomobil sektörü gibi yüksek teknoloji gerektiren bir çok sektördeki binlerce kullanıcıya ASCO’nun  50.000’den fazla solenoid valf seçeneği, hava hazırlama, kontrol ekipmanları ve aktuatör elemanları ile akışkan otomasyonuyla ilgili çözümlerini sunmaya devam ediyor.

ASCO Hakkında;

ASCO, 100 yılı geçen tecrübesiyle, akışkan gücü ve kontrolü pazarında dünya lideri olma özelliğini sürdürüyor.

Geniş ürün çeşitliliği ve servisi;

12.000’in üzerinde firma referans ile, çeşitli endüstriyel otomasyon (pnömatik ekipmanlar) ve akışkan kontrol ekipmanları (solenoid valfler ve pistonlu vanalar); güvenilirlilik, performans, sağlamlık ve kolay montaj özellikleriyle hizmetinize sunuluyor.

Yüksek kalite anlayışı;

Tüm ASCO ürünleri ISO 9001 akreditasyonuna uygun olarak üretilmektedir. Yüksek teknoloji içeren makineler ve üretim araçlarıyla bilgisayar ortamında üretilmektedirler. Ürün geliştirme, dizayn, test, üretim, lojistik ve teslimat gibi tüm üretim safhaları yüksek kalite kontrol aşamalarından geçirilmektedir.

 

Yorumlar

Yorum yapmak için lütfen giriş yapın.
  Takipte Kal  
Bildir


Error: Please enter a valid email address

Error: Invalid email

Error: Please enter your first name

Error: Please enter your last name

Error: Please enter a username

Error: Please enter a password

Error: Please confirm your password

Error: Password and password confirmation do not match